iPhone XS Max

( ilość produktów: 47 )

W naszej ofercie znajdują się różnokolorowe etui do iPhone XS Max. Czarne etui do iPhone występuje w różnych konfiguracjach. Znajdziesz u nas pancerne etui X-Doria Defense Lux, przepiękne Moshi Altra – etui ze smyczką do iPhone XS Max oraz PURO Wallet Detachable – etui 2w1 iPhone XS Max, które łączy w sobie funkcję portfela jak i etui ochronnego. Dla osób, które upodobały sobie swój kolor iPhone’a przygotowaliśmy specjalną ofertę – przezroczyste etui od Guess, Moshi czy Incase.  

Nikt z nas już się nie zastanawia nad słusznością korzystania z ochronnego szkła dla smartfona. Skuteczne zabezpieczenie zapewni nam szkło hartowane oraz szkło hybrydowe. Spośród szerokiej oferty można wyróżnić takich producentów jak Crong, Speck czy X-Doria. Wybierając szkło ochronne hartowane na ekran iPhone XS Max gwarantujesz bezpieczeństwo swojego ekranu na długo. Korzystanie z etui i szybki ochronnej jest najlepszym sposobem na zapewnienie kompletnej ochrony dla smartphone’a.

Przy pomocy kabla Lightning podłączysz swoje urządzenie do ładowania albo w prosty i szybki sposób prześlesz pliki do komputera. Kabel zwijany i kabel pleciony doskonale sprawdzą się do tej czynności. Kabel magnetyczny Lightning zabezpieczy Twoje urządzenie w przypadku niekontrolowanego wyrwania wtyczki. Zapobiegnie to uszkodzeniom i drogim naprawom sprzętu, z którego korzystasz.

dostawa
płatności online
pixel