iPhone 13 Pro Szkło

( ilość produktów: 17 )

iPhone 13 Pro Szkło

Najwyższej jakości ekran OLED stosowany w iPhone 13 Pro oznacza świetną kolorystykę, ale również wysokie koszty naprawy w przypadku jego uszkodzenia. Wymiana ekranu w autoryzowanym serwisie może sięgnąć nawet 2000 złotych. Dlatego też warto skorzystać ze znacznie tańszych sposobów ochrony ekranu iPhone 13 Pro jakimi są szkła hartowane, folie lub szkła hybrydowe. W zależności od potrzeb, każdy znajdzie coś dla siebie.

iPhone 13 Pro Szkło hybrydowe

Najnowszą opcją są szkła hybrydowe. Są one trochę grubsze niż zwykłe folie znane od lat, chroniące jedynie przed zarysowaniem. Na ich grubość wpływa bowiem cienka warstwa szkła, która znajduje się pod folią. Sprawia ona, że szkło hybrydowe staje się znacznie bardziej odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne w porównaniu do folii, a także wytrzymalsze od szkła hartowanego. iPhone 13 Pro Szkło hybrydowe nie jest tak sztywne jak pełne szkło hartowane i najczęściej dochodzi do wymiany na nowe przez liczne zarysowania, aniżeli przez pęknięcia bądź wykruszenia narożników.

iPhone 13 Pro Szkło hartowane

Najbardziej popularna i odporna na zarysowania forma ochrony ekranu iPhone 13 Pro. Dużym plusem jest niska cena oraz ochrona podczas upadków. Niestety, szkła hartowane potrafią zbić się przy nawet niewielkim upadku lub wykruszyć się od niegroźnego uderzenia w inny przedmiot. Dodatkowo, szkła hartowane iPhone 13 Pro nie wyglądają najokazalej na ekranie smartfonu- to gruba warstwa dodatkowego szkła na ekranie, która dobrze chroni, ale też jest bardzo widoczna. Alternatywą mogą być w tym przypadku szkła hartowane pokrywające cały ekran, np. z czarną ramką, jednak często nawet zwykłe etui podważa je na rantach.

iPhone 13 Pro Folia

Coraz rzadziej wykorzystywaną formą ochrony są najzwyklejsze folie na ekran. Niska cena, łatwa aplikacja i prawie niewidoczny na ekranie element to zalety tego typu produktów. Jednak nie ma co ukrywać- jest to rozwiązanie dla osób, którym wypadki się nie zdarzają. Jest to raczej ochrona przed kluczami w torebce i zarysowaniem w kieszeni monetami niż przed upadkiem. Wystarczy mocniejsze spotkanie z twardym podłożem, a ekran może zakończyć swój żywot. Jeśli jednak posiadasz pancerne etui iPhone 13 Pro z podwyższonymi rantami wokół ekranu i nie chcesz, aby ekran się porysował- to rozwiązanie może być dla Ciebie.

Producenci szkieł do iPhone 13 Pro

Sprawdzeni producenci to gwarancja wysokiej jakości produktów, które możemy bez zawahania oferować w naszym sklepie. Wśród najczęściej wybieranych znajdziesz takie marki jak 3mk (Flexibleglass – szkła hybrydowe, Hardglass – szkła hartowane, Arc – Folie), Spigen, Crong, Mocolo czy MyScreen. Najwyższą jakość oferują produkty Moshi- marka z akcesoriami dedykowanymi do Apple.

Szkło do iPhone 13 Pro - które dla kogo?

Jeśli dbasz o swój iPhone 13 Pro i zależy Ci tylko na powierzchownej ochronie przed zarysowaniami – wybierz zwykłą folię ochronną na ekran. Niemal niewidoczna warstwa nie będzie zwracać na siebie uwagi i doskonale obroni wyświetlacz przed znakomitą większością zarysowań od kluczy, monet czy ziaren piasku. W przypadku jednak, kiedy zdarzają Ci się wypadki i uderzenia telefonem o twardsze materiały, warto skorzystać z opcji szkła hartowanego. Zyskasz solidną ochronę za niską cenę, choć może się okazać, że zaczniesz zamawiać kolejne szkła na zapas. Jeśli jednak Twój iPhone 13 Pro najczęściej znajduje się w kieszeni lub na biurku, upadki zdarzają się niezwykle rzadko, a warstwa grubego szkła hartowanego wydaje Ci się szpecić wygląd nowego iPhone’a- zdecyduj się na szkło hybrydowe.

dostawa
płatności online
pixel