iPhone 13 Mini Etui, Case

( ilość produktów: 112 )

iPhone 13 Mini Etui

Etui do smartfonów mają przede wszystkim za zadanie ochronę telefonu przed uszkodzeniami mechanicznymi – zarówno ekranu jak i tyłu urządzenia, które w dzisiejszych czasach w iPhonie 13 Mini jest wykonane ze szkła ze znakomitymi, ale niestety wystającymi z tyłu aparatami. Dodatkową funkcją etui do iPhone 13 Mini jest zmiana wyglądu, estetyka, czy nawet możliwość stosowania zamiennie do portfela w przypadku etui z kieszeniami na karty płatnicze i dokumenty.

iPhone 13 Mini Case – rodzaje

Rodzajów etui do iPhone 13 Mini jest całe mnóstwo. Od najzwyklejszych etui silikonowych bezbarwnych, które po prostu chronią szklany tył przed uszkodzeniami, aż po etui pancerne czy zamykane książkowo z klapką. Które etui jest dla kogo? Wszystko zależy od oczekiwań. Osoby noszące telefon zawsze przy sobie, nie lubiące korzystać z portfela mogą wybrać etui zamykane z klapką, w które można również schować kilka kart – dowód osobisty, prawo jazdy czy kartę debetową. Takie etui zapewnia również świetną ochronę nie tylko tyłu urządzenia, ale także ekranu, ponieważ w kieszeni czy torbie, kiedy etui jest zamknięte, to ekran jest całkowicie zabezpieczony przed zarysowaniem. Oprócz dobrego etui dla takich użytkowników warto będzie pomyśleć nad zabezpieczeniem telefonu szkłem hartowanym lub folią hybrydową. Osoby ceniące sobie bezpieczeństwo często również wybierają etui pancerne. Nie jest ono najpiękniejsze i nie gwarantuje walorów estetycznych, jednak daje najlepszą ochronę przy upadkach. Drugą grupą osób będą ci, którzy nie chcą mieć grubego etui z klapką i cenią sobie minimalizm. Dla nich dobrym wyborem będzie etui silikonowe lub skórzane Guess lub Karl Lagerfeld, które zapewnią elegancki wygląd. Dobrą opcją może być również etui przezroczyste od Apple, które nie zmieni koloru smartfonu.

Dla osób ceniących różne gadżety i będących fanami marek, świetnym pomysłem będzie zakup etui z logotypem ulubionej marki. Mamy tu wybór spośród takich producentów jak Adidas, BMW, Bugatti, Ferrari, Mercedes czy Karl Lagerfeld. Są to różne etui z najwyższej jakości materiałów zapewniające ochronę i świetne walory wizualne dla fanów danej marki. Warto również zwrócić uwagę na materiał z którego jest wykonane etui. Skórzane case’y będą dobrze wyglądać- są eleganckie i trwałeiPhone 13 Mini etui silikonowe czy z innych tworzyw sztucznych najczęściej są bardziej nowoczesne, a dzięki wariantom kolorystycznym mogą wyrażać Ciebie w 100%!

Etui iPhone 13 Mini – o czym warto pamiętać?

Ważną kwestią dzisiejszych smartfonów jest ich ładowanie. iPhone 13 Mini jest wyposażony w ładowanie indukcyjne z technologią Magsafe. Przy wyborze etui warto albo sprawdzić kompatybilność albo przetestować etui, czy nałożone pozwoli ładować telefon bezprzewodowo. Niektóre, szczególnie grube etui nie pozwalają na ładowanie indukcyjne. Tu warto również wspomnieć o oryginalnych ładowarkach marki Apple z technologią Magsafe. Dlaczego są one tak drogie, a i tak chętnie wybierane przez klientów? Czym jest technologia Magsafe? Otóż jest to etui wyposażone w magnes współpracujący z oryginalną ładowarką indukcyjną Magsafe, dzięki czemu można swobodnie korzystać z telefonu podczas ładowania indukcyjnego, ponieważ ładowarka będzie wręcz „przyklejona” do smartfona lub do etui obsługującego technologię Magsafe. Oczywiście smartfony Apple są kompatybilne również z innymi ładowarkami indukcyjnymi, jedyną różnicą pomiędzy oryginalną ładowarką Apple z technologią Magsafe będzie brak magnesu, który utrzymuje ładowarkę przy telefonie lub etui. Dla osób ceniących sobie wygodę ładowania indukcyjnego może być to obowiązkowe akcesorium. Co ważne, nie tylko oryginalne etui Apple za 250 złotych obsługuje technologię Magsafe. Często też można znaleźć tego typu akcesorium u producenta Spigen lub X-Doria. Cena jest sporo niższa, a etui również pozwala na bezprzewodowe ładowanie indukcyjne z technologią Magsafe. Ze zwykłym ładowaniem indukcyjnym zaś współpracuje prawie każde etui, które nie zatrzyma sygnału ładowania. Taką informację znajdziesz w opisie produktu- jej brak oznacza, że prawdopodobnie trafiłeś na pancerne etui iPhone 13 Mini i jego grubość jest zbyt duża lub zastosowane materiały nie pozwalają na to.

dostawa
płatności online
pixel