Etui iPhone 12 Pro Max

( ilość produktów: 51 )

Etui na iPhone 12 Pro Max

Czasy ubierania telefonu w etui sięgają pierwszych modeli tych urządzeń telekomunikacyjnych. Najpierw plastikowe, zastępujące oryginalne obudowy, z kolorowymi obrazkami pozwalającymi wyróżnić się z tłumu. Dzisiaj rola case’a nie ogranicza się już tylko do zmiany wyglądu urządzenia, ale także zapewnia ochronę cennego iPhone 12 Pro Max przed zarysowaniami oraz podczas upadków.  

Pancerne Etui do iPhone 12 Pro Max

Nie sposób pominąć tej kategorii etui do iPhone 12 Pro Max. Producenci prześcigają się w jak najlepszej klasie wytrzymałości swoich produktów. Klasy Absorber od 3MK takie jak 125 czy 175 określają kolejno wysokości, z jakich testowano smartfony na upadki w case iPhone 12 Pro Max, czyli 125cm oraz 175cm. Jeśli po kilkukrotnym upadku z tej wysokości telefon nie został uszkodzony, to etui zostało zakwalifikowane do sygnowania tym certyfikatem. W przypadku etui Moshi, ZizoPuro czy Gear4 to wojskowy certyfikat MIL-STD, który jest wskazaniem na pancerność obudowy iPhone 12 Pro Max.  

Etui iPhone 12 Pro Max takich marek jak Guess, Karl Lagerfeld, Audi, BMW czy Mercedes

Etui są produkowane ze spełnieniem najwyższych norm jakościowych i nawiązują do znanych, prestiżowych marek. Te ekskluzywne etui iPhone 12 Pro Max najczęściej chronią wyłącznie przed zarysowaniami i delikatnymi upadkami, jednak ich rola jest zupełnie inna. Znane logo, skóra naturalna lub – jak w przypadku etui Guess – faktura Saffiano. Daje to możliwość spersonalizowania flagowca pod swój gust, a także wyraża styl i personalizuje smartfon.  

iPhone 12 Pro Max – etui z klapką, silikonowe plecki, a może case z Magsafe

Etui iPhone 12 Pro Max Magsafe to wkraczający na rynek gatunek case’ów, który przyciąga kompatybilnością z akcesoriami sygnowanymi logo Apple z rodziny Magsafe. Wbudowane magnesy przyciągają kolejne urządzenia, także właścicieli iPhone 12 Pro Max. Dzięki nim nie musisz ograniczać się do oryginalnych akcesoriów Apple.

Etui silikonowe do iPhone 12 Pro Max to case’y, które wybierane są najczęściej ze względu na niewielką zmianę rozmiaru urządzenia oraz wystarczającą ochronę przed zarysowaniami. Niewielka waga sprawia, że to nierzucające się w oczy rozwiązanie jest świetnym wyborem, jeśli chcesz zachować oryginalny wygląd urządzenia. Niestety, przezroczyste etui iPhone 12 Pro Max posiada jednak wady. Naturalne żółknięcie materiału, z którego zostało wykonane, dotyka każdego producenta. Z naszego doświadczenia możemy jednak stwierdzić, że czas ten zależy od... ceny etui. Pokrowiec, który prawdopodobnie najdłużej zachowuje swoją świeżość to etui Moshi. Sam producent jednak podkreśla, że zostało ono pokryte dodatkowymi warstwami chroniącymi przed tego typu degradacją.

Ewolucja etui z klapką iPhone 12 Pro Max spowodowała wzrost rynku tzw. etui hybrydowych. Co to oznacza? W tradycyjnym etui z klapką smartfon mocowany był na stałe i jedyną możliwością korzystania z niego było otwarcie wierzchniej warstwy. Nawet, jeśli w danej chwili przeszkadzała ona np. przy robieniu zdjęć, oglądaniu filmów lub kiedy smartfon służył jako nawigacja w uchwycie samochodowym. Etui hybrydowe to natomiast etui typu plecki, w którym zamieszczone blaszki przyciągane są przez silne magnesy wbudowane w tradycyjne etui z klapką. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz praktycznie jednym, stanowczym ruchem ręki usunąć smartfon z etui z klapką, zapewniając mu jednak nadal ochronę poprzez okalające go tradycyjne etui typu plecki.

dostawa
płatności online
pixel