iPhone 12 Pro Max

( ilość produktów: 53 )

Pancerne etui Zizo Bolt Cover oraz Raptic Strong z wojskowym certyfikatem MIL-STD-810G to najlepsze ochronne etui dla iPhone 12 Pro Max. Jeśli szukasz antybakteryjnych etui i szkieł wybierz akcesoria od renomowanych marek. Niezależnie czy wybierzesz etui Speck Presidio2 czy Puro ICON Anti-Microbial, możesz być pewny, że zniweluje one 99% bakterii, które mogą pojawić się na ich powierzchni. Puro Wallet Detachable będzie dobrym wyborem, jeśli nie lubisz nosić ze sobą portfela, a chcesz mieć najpotrzebniejsze karty i dokumenty zawsze ze sobą.

Crong 7D nano Flexible Glass to wyjątkowe i niepękające szkło hybrydowe, które zapewni skuteczną ochronę podczas upadku i skutecznie ochroni wyświetlacz smartfona. Moshi AirFoil Pro to elastyczne szkło hybrydowe dla iPhone 12 Pro max z warstwą oleofobową, która ogranicza ilość smug i zabrudzeń podczas codziennego użytkowania, a technologia 3D, w której zostało wykonane gwarantuje idealne dopasowanie do kształtu wyświetlacza.

Jeśli szukasz bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej do iPhone 12 Pro Max oferującej szybkie ładowanie zobacz ładowarki Crong Fast Wireless Charger z certyfikatem Qi, które zostały wyposażone w super wydajny moduł ładujący o mocy 15W, zapewniając szybkie i bezpieczne ładowanie smartfona. Dla osób, które mają więcej niż jedno urządzenie z technologią ładowania Qi dobrym wyborem będzie Crong Dual Fast Wireless Charger, która pozwoli na jednoczesne ładowanie aż dwóch urządzeń.

dostawa
płatności online
pixel