Etui do iPhone 11

( ilość produktów: 93 )

Etui do iPhone 11   

Etui w użytkowaniu smartfonu ma duże znaczenie pod względem ochrony podczas upadków i ich następstwami, czyli zarysowaniami oraz pęknięciami. Etui do iPhone 11 powinno również elegancko się prezentować i dodawać mu uroku, dlatego już teraz możemy Ci zaproponować case’y do iPhone 11, które znajdziesz w tej kategorii od Karl Lagerfeld, Guess czy Spigen.     

Przezroczyste etui do iPhone 11

Najbardziej popularne i najchętniej wybierane, ze względu na niechęć właścicieli do dodatkowego zakrywania swojego sprzętu, który sam w sobie fantastycznie się prezentuje. Przezroczyste etui jest najlepszym wyborem w przypadku, gdy chcemy zapewnić smartfonowi ochronę, ale bez zmiany jego wyglądu. Przykładowe etui przezroczyste firmy Spigen to Liquid Crystal Glitter Etui do iPhone 11.  

Pancerne etui iPhone 11  

Chętnie wybierane przez osoby żyjące bardzo aktywnie i szybko, często biorące udział w różnorakich spotkaniach i często przemieszczających się. Takie etui zdecydowanie zapewnia najlepszą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi iPhone’a. Pancerne etui zazwyczaj prezentują się minimalistycznie. Takie produkty są w ofercie np. marki Zizo Bolt Cover.  

Silikonowe etui iPhone 11

Najbardziej popularne wśród młodzieży, prezentują różnorodne wzory oraz barwy. Od kwiatowych po marmurowe wzory. Etui ma za zadanie zapewnić ochronę w sytuacji upadku iPhone’a wyłącznie tylnej części, dlatego zalecany jest dodatkowo zakup szkiełka ochronnego. Tego typu case’y marek Crong czy Puro są w ofercie strony.  

Etui z klapką iPhone 11

Stworzone z myślą o osobach szczególnie aktywnie żyjących, nie posiadających czasu na uwagę na smartphone'a. Charakteryzują się wysoką praktycznością i skromnością wyglądu zewnętrznego. Wykonane jest najczęściej ze sztywnego tworzywa sztucznego i wykończone stylową skórą naturalną lub ekologiczną. Takie etui zapewnia ochronę nie tylko tylnej części iPhone’a, ale także boków oraz ekranu.  

Etui skórzane iPhone 11

Jest przeznaczone do ochrony iPhone’a. Zazwyczaj wybierane przez osoby chcące zachować estetyczny wygląd urządzenia. Etui zapewnia komfort korzystania ze smartphone'a i gwarancję wysokiej jakości.

Materiał użyty do produkcji etui to skóra ekologiczna albo naturalna, dlatego przed zakupem dokładnie sprawdź opis produktu, w którym zostanie to wyjaśnione. Pokrowce ze skóry są łatwe w utrzymaniu w czystości oraz stosunkowo odporne na zniszczenia.  

Etui iPhone 11 Guess

Wzory znanego projektanta przeniesione prosto na Twój smartfon. Serie takie jak Big Metal Logo czy 4G Collection to bestsellery na polskim rynku. Najwyższa jakość użytych materiałów oraz dbałość o szczegóły to domena etui Guess.  

Etui iPhone 11 Karl Lagerfeld

Głowa Karla na pleckach Twojego etui czy może jego kot Choupette? Wybór nie będzie prosty, ale etui Karla Lagerfelda to majstersztyk wykonania. Dzięki połączeniu mody i jakości możesz w łatwy sposób wyróżnić się z tłumu, zindywidualizować swojego iPhone’a oraz zapewnić mu bezpieczeństwo podczas niedużych upadków lub przed zarysowaniami.    

dostawa
płatności online
pixel