Apple Watch Paski

( ilość produktów: 197 )

Paski do Apple Watch

Na rynku znajdziesz wiele propozycji pasków do Apple Watch, które jednak choć pasują uchwytami, to ich jakość może pozostawiać wiele do życzenia. Jeśli zaraz po zakupie widzisz, że dany pasek wygląda kiepsko, to nawet nie zakładaj go na rękę. Ryzyko zgubienia smartwatcha przez niskiej jakości pasek jest bardzo wysokie, a chyba nie chcesz wspominać swojego Apple Watcha przez pryzmat zaoszczędzonych kilkudziesięciu złotych, które mogłeś wydać na dobrej jakości pasek?

Oryginalne paski do Apple Watch vs tańsze zamienniki

Przyjęło się, że cokolwiek oryginalnego jest zawsze lepsze niż zamiennik. Jednak zamiennik nie jest tylko grą księgowych o jak najniższy koszt produkcji. Paski do Apple Watch prezentowane na doApple.pl to sprawdzone produkty marek, które specjalizują się w akcesoriach do urządzeń z nadgryzionym jabłkiem. Wieloletnie doświadczenie i rozwinięte procesy kontroli jakości spowodowały, że dzisiaj możemy Ci przedstawić paski, których nie wstydzimy się sprzedawać. Paski, które są spasowane co do milimetrowych części z Apple Watchem, posiadają solidne zapięcia, a często nawet opinię użytkowników o lepszej jakości niż oryginały za ułamek ceny.

Silikonowe paski do Apple Watch

Czyli sportowa klasyka pasków. Świetnie przylegają do skóry, co korzystnie wpływa na wykonywanie pomiarów, a elastyczność silikonu na wykonywanie niemal każdej dyscypliny sportowej. Silikonowe paski są lekkie, więc nie obciążasz ręki, a po treningu łatwo je doczyścisz - nie straszna im woda, kurz ani zarysowania.

Skórzane paski do Apple Watch

Na wieczorną kolację, spotkanie biznesowe, do t-shirtu i koszuli. Skórzane paski do Apple Watch to najbardziej uniwersalne rozwiązanie, które pasuje każdemu do niemal każdego stroju. Paski ze skóry naturalnej oferowane w naszym sklepie to +5 elegancji dla Apple Watcha i +10 dla Ciebie!

Bransoleta mediolańska do Apple Watch

Czyli stalowa bransoleta do Apple Watch, w której zastosowano splot metalowej siatki na wzór opracowany w Mediolanie ponad 100 lat temu. Zachwyca wyglądem oraz magnetycznym zapięciem. Niezwykle wygodne rozwiązanie podczas częstego zakładania i ściągania paska. Na równi z nim może stanąć jedynie…

Nylonowy pasek do Apple Watch

… I jego zapinanie na rzep. Paski w naszej ofercie są wytrzymałe, a rzep trzyma się mocno przez cały okres użytkowania. Mimo, że nylon jest materiałem sztucznym, a ‘rzep’ brzmi jakby pasek miał zdzierać skórę z rąk- w rzeczywistości nie do końca się z tym zgodzimy. Wewnętrzna część paska ma miękką wyściółkę, dzięki której nie podrażnia ręki, a splot nylonu wykończony jest w taki sposób, aby skóra pod paskiem mogła oddychać i odprowadzać ciepło.

dostawa
płatności online
pixel