Etui i Szkło Hartowane do Apple Watch

( ilość produktów: 44 )

Pełna ochrona w postaci szkła i etui do Apple Watch

Szkło ochronne na Apple Watch to akcesorium, które ochroni Twój gadżet na przykład w przypadku uderzenia. Jako zabezpieczenie na ekran Apple Watch polecamy etui, które zaprojektowane są dla wygody korzystania z zegarka, a samo zakładanie, czy zdejmowanie nie jest problematyczne. Co ważne, szkło hartowane cechuje wysoki poziom przezroczystości, a kolory są niezwykle wyraziste.

Jeśli stoisz przed decyzją, czy zakupić ten zegarek, to zdecydowanie do tego zachęcamy. Dla przykładu, model Series 6 posiada wiele funkcji, takich jak duży wyświetlacz, kompas, opcję wykrywania upadku, czy także aktywny wysokościomierz. Dobrze wiedzieć, że Apple Watch Series 6 w wersji LTE jest kompatybilny także z innymi telefonami, nie tylko od Apple. Jest to duży plus, którego dawniej użytkownicy urządzeń od Apple nie mogliby się spodziewać. Zatem, jeśli już tylko nabędziesz ten bardzo praktyczny smartwatch, zapewnij mu odpowiednią ochronę. Wyznajemy zasadę, że jeśli wydawać, to już na te rzeczy, które są tego warte i przyniosą z czasem pewne korzyści.  

Szkło ochronne do Apple Watch

Jeśli już zakupiłeś Apple Watch, to warto odpowiednio o niego zadbać, na przykład poprzez zakup obudowy, która ochroni tarczę przed powstawaniem rys. Hybrydowe etui są praktyczne i eleganckie, a ponadto wygodne w zakładaniu i zdejmowaniu. Nie trzeba męczyć się ze zdejmowaniem pasków, co zapewniają np. case'y marki UNIQ, który doskonale pasują do serii 4/5/6/SE (38/40 lub 42/44mm).

Jeśli interesuje Cię jedynie zakup szkła, ponieważ nie chciałbyś dodawać swojemu Apple Watch dodatkowych milimetrów, duńska marka PanzerGlass oferuje szkło hartowane składające się z czterech warstw, które nakłada się na ekran, posiadające dodatkowo powłokę antybakteryjną.  

Jakie etui do Apple Watch wybrać?

Folia znajdująca się w naszej ofercie nie pogarsza czułości panelu dotykowego. Gdy jest naklejona, to korzystanie z zegarka pozostaje niezakłócone, a w przypadku modelu od PURO Full Edge, ochronna powłoka oleofobowa utrzymuje wyświetlacz w nienagannej czystości, wobec czego nie ma śladu po widocznych odciskach palców. Dodatkowo, instalacja nie zajmuje wiele czasu, co klienci zdecydowanie sobie chwalą. Z kolei, obudowa od Mocolo to inwestycja w świetnej jakości szkło, którego pokrycie warstwą kleju na całej powierzchni nie powoduje powstawania bąbli i nie pogarsza widoczności. Łatwo się ją montuje, a wycięte maszynowo krawędzie są idealnie zaokrąglone. Tak opakowany zegarek będzie sprawiał wrażenie spersonalizowanego i dopasowanego pod użytkownika, a jego zmodyfikowany wygląd sprawi, ze będzie wyróżniał się spośród tych nieposiadających dodatkowej ochrony zewnętrznej.

dostawa
płatności online
pixel