Paski, Etui i szkła do Apple Watch

( ilość produktów: 249 )

Apple Watch – świetna technologia, która potrzebuje odpowiedniego paska

Firma Apple to od wielu lat jeden z przedstawicieli ścisłej czołówki najlepszych producentów sprzętu elektronicznego. Jest producentem telefonów iPhone, laptopów Macbook czy słuchawek bezprzewodowych Airpods. Nie można jednak zapomnieć o niemniej popularnych smartwatch’ach — Apple Watch. Poniżej przedstawiamy jedne z najważniejszych akcesoriów, które pomogą cieszyć się wygodnym użytkowaniem. Mowa o paskach do Apple Watch, których wybór jak poniżej przeczytasz- ma duże znaczenie.   

Dlaczego pasek do Apple Watch ma tak duże znaczenie?

Przede wszystkim, Apple Watch to dość drogi zegarek, którego najnowsza wersja na obecną chwilę przekracza cenę kilku tysięcy złotych. Zatem niezwykle ważną cechą, a pewnie i najważniejszą, jest jego wytrzymałość. Z całą pewnością nikt nie chciałby zgubić na ulicy lub uszkodzić poprzez urwanie się paska tak cennego urządzenia. Kolejnym kryterium jest wygląd paska. Musi on spełniać walory estetyczne odpowiednie do ceny przedmiotu oraz mieć ciekawy odcień. Trzecim czynnikiem wpływającym na to, że będziemy zadowoleni z mocowania inteligentnego zegarka na naszej ręce jest wybranie prawidłowej szerokości paska. Jest to uzależnione od modelu Apple Watch, tak więc nie każdy pasek, będzie pasował do każdego modelu.

Czwartym i ostatnim, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze paska do Apple Watch jest wygoda. Dobór paska wykonanego z odpowiedniego dla kupującego materiału zależy od indywidualnych preferencji. Skupmy się więc szczególnie na tym aspekcie.   

Skórzany pasek do Apple Watch

Jeśli chodzi o paski wykonane ze skóry, to z całą pewnością ich zaletą jest znakomity wygląd, spowodowany np. przeszyciami czy rodzajem zapięcia. Zazwyczaj takie paski posiadają większą liczbę dziurek, co powoduje odpowiedni przepływ powietrza do skóry. Najczęściej występującymi wersjami kolorystycznymi skórzanych pasków są odcienie brązu i czerni. Ten rodzaj paska będzie odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, chcących wyglądać nowocześnie. Minusem tego rozwiązania jest, że po dłuższym czasie użytkowania materiał przeciera się.   

Bransoleta do Apple Watch

Wśród wielbicieli zegarków istnieje również duża grupa osób, lubiących nosić je na bransolecie. Na pierwszy rzut oka widać, a po założeniu także czuć, że pasek wykonany ze stali nierdzewnej jest wyraźnie cięższy od wyżej opisanego wykonanego ze skóry. Jednak materiał, z którego jest bransoleta słynnie ze swojej bardzo dobrej wytrzymałości i nie powinniśmy się martwić o pojawienie się na nim rdzy, czy o zmianę koloru. Bransolety są w przeważającej większości noszone przez mężczyzn, jednak jeśli spotkamy kobietę ze smartwatchem na ręce, nie powinniśmy być zaskoczeni. Kolory w których, możemy je spotkać to np. srebrny lub odcienie złota.

Ten produkt to propozycja dla tych, którzy cenią sobie uniwersalność, ponieważ sprawdzi się jako elegancki dodatek na specjalne okazje, jak również bez najmniejszego kłopotu możemy go zakładać „na co dzień".   

Silikonowy pasek do Apple Watch

Jednak jeśli chodzi o uniwersalność paska, żaden nie może przebić tego wykonanego z silikonu. Poza codziennymi sytuacjami i wtedy, kiedy ma być eleganckim dopełnieniem ubioru, jest bardzo dobrym wyjściem dla osób, którym jest potrzebny podczas uprawiania sportu. Różnica pomiędzy modelami pasków to zazwyczaj kwestia zapięcia (klasyczny sposób lub szybki zacisk). Są one jednak wszystkie całkowicie gładkie, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych m.in. w bordo czy granacie. Silikonowy pasek do Apple Watch nada się do wielu stylizacji, ze względu na to, że nie posiada dodatkowych elementów czy zdobień. Będzie odpowiedni dla osób, które uprawiając sporty wodne takie jak np. pływanie. Przyczyna leży w tym, że w porównaniu do innych rodzajów paska, ten jedyny z nich nie wsiąka wody.   

Nylonowe paski do Apple Watch

Jest to najlepszy wybór dla osoby, która para się sportami, w których nie ma ciągłego kontaktu z wodą np. lekkoatletyka. Mimo wszystko jednak, po nasiąknięciu wodą sprawnie wysycha i nie powoduje, że skóra właściciela Apple Watcha jest przetarta. Inną zaletą tego rodzaju paska jest to, że nie ma większego problemu z dobraniem rozmiaru. Tym, co je różni natomiast od tych wykonanych z silikonu to budowa, która nie pozwala skórze na tak płynne oddychanie, a zamiast dziurek znajdują się liczne nacięcia.   

Wybór paska do Apple Watch to decyzja, który zależy od wielu czynników, które każdy powinien przeanalizować tak, aby pasek spełniał jego indywidualne podejście do wytrzymałości i walorów estetycznych. Ze względu na różne rozmiary Apple Watch, pasek musi być odpowiedniej szerokości np. pasek do Apple Watch 38/40 czy pasek do Apple Watch 42/44.   

Etui i szkło do Apple Watch

W naszej ofercie znajdziesz także etui do Apple Watch, które uchroni Twój zegarek przed uszkodzeniami obudowy. Do zestawu dobierz także szkło do Apple Watch, które przyjmie na siebie wszystkie rysy powstające przy codziennym noszeniu.

dostawa
płatności online
pixel