Samochodowe

( ilość produktów: 54 )

Uchwyt samochodowy do iPhone’a

Tradycyjne nawigacje samochodowe ze względu na swoją ograniczoną rolę, zostały w wielu przypadkach wyparte przez smartfony oraz łączność bezpośrednio z systemami samochodów takimi jak Apple Car Play czy Android Auto. Jeśli jednak Twój samochód nie posiada tego rodzaju łączności, a konieczność prowadzenia do celu nie zdarza się na co dzień, to właśnie smartfon jest najlepszym rozwiązaniem jako nawigacja samochodowa. Dla najlepszej wygody warto jednak zainwestować w dopasowany do swoich oczekiwań uchwyt samochodowy do iPhone. Co możemy Ci zaoferować?  

Uchwyt magnetyczny do kratki wentylacyjnej

To niezwykle popularne rozwiązanie, które umożliwia łatwe zamocowanie uchwytu samochodowego oraz jego ściągnięcie. Bez konieczności przyklejania uchwytu do deski rozdzielczej czy ograniczania pola widzenia, jak ma to miejsce w przypadku uchwytu na szybę. Przyzwoite trzymanie iPhone’a to zasługa wbudowanych magnesów, które przyciągają... blaszkę. Niestety, kawałek metalu należy umieścić albo między smartfonem a etui, albo przyklejając do jednego z nich. Ten niepozorny element może jednak być powodem zakłócania ładowania bezprzewodowego (chyba, że jest to system Moshi SnapTo).  

Uchwyt grawitacyjny iPhone

Kolejnym rozwiązaniem jest uchwyt grawitacyjny. Podczas wkładania iPhone’a do uchwytu, ciężar smartfonu powoduje zamknięcie ramion, zabezpieczając telefon z każdej strony. Uchwyty grawitacyjne występują w wersjach do montowania w kratce wentylacyjnej, przyklejając na kokpicie oraz z przyssawką na szybę.  

Uchwyt z ładowaniem iPhone

Czyli uchwyty z wbudowaną ładowarką indukcyjną. Wystarczy podpiąć je do ładowarki samochodowej, aby cieszyć się wzrastającym poziomem baterii podczas podróży. To niezwykle przydatne podczas korzystania z nawigacji samochodowej, która potrafi w szybkim tempie opróżnić akumulator, zanim jeszcze dojedziesz do celu. Uchwyt z ładowarką to także wygoda, w postaci braku konieczności podłączania kabla. Umieszczasz iPhone’a w uchwycie i gotowe. Rozwiązanie to znajdziesz w formie mocowania do kratki wentylacyjnej oraz z przyssawką do szyby lub kokpitu (o ile jest on oczywiście na tyle gładki, aby przyssawkę tę utrzymać).  

Uchwyt PopSocket

PopSocket to uniwersalny gadżet, przyklejany na pleckach smartfonu lub etui. Umożliwia rozwinięcie go w formie harmonijki i przełożenia między palce dla stabilniejszego trzymania telefonu w ręce. Może także służyć jako podpórka podczas oglądania filmów. Rozwiązanie to doczekało się także uchwytu samochodowego PopSocket, którego również znajdziesz w tej kategorii.  

Samochodowe uchwyty do iPad’a i iPhone’a, na zagłówki oraz z podczerwienią

Uchwyty samochodowe przeszły długą drogę ewolucji – od modeli dedykowanych do konkretnych smartfonów po aktualnie uchwyty z podczerwienią, które wykrywają umieszczanie telefonu i automatycznie zamykają swoje ramiona. W naszej ofercie znajdziesz także uchwyty do iPada, które są montowane do zagłówków. To idealne rozwiązanie w podróży z dziećmi, które uwielbiają oglądać bajki. Choć nie tylko – kto z nas nie marzy o wygodnym obejrzeniu ulubionego serialu podczas długiej podróży na tylnej kanapie.  

Bezpieczeństwo uchwytów indukcyjnych do samochodu

Na koniec poruszymy ważną kwestię sprzedawanych przez nas uchwytów z ładowaniem bezprzewodowym. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia to sprawdzone, przetestowane i rekomendowane również przez naszych klientów rozwiązania, które są bezpieczne dla iPhone’ów. To niezwykle ważne, ponieważ posiadają one szereg zabezpieczeń, choćby przed przegrzaniem, przeładowaniem czy przepięciami. To istotne, ponieważ mnogość uchwytów na rynku może przyprawić o zawrót głowy, tak kwestie bezpieczeństwa zawsze były, są i prawdopodobnie będą ważne podczas wyboru rozwiązania zgodnego z oczekiwaniami. Pamiętaj jednak, że każdy uchwyt indukcyjny potrzebuje także bezpiecznej ładowarki samochodowej. Do zapoznania się z naszą bogatą ofertą tych urządzeń zapraszamy Cię już teraz!

dostawa
płatności online
pixel