Popsocket - Uniwersalny uchwyt do smartfonu

( ilość produktów: 19 )

Co to jest uchwyt Popsocket?

Popsocket to uniwersalny gadżet montowany do tyłu telefonu, działający jako podstawka do smartfona lub uchwyt do pewniejszego jego trzymania. Jest składany, przykleja się go za pomocą taśmy samoprzylepnej i jest dostępny w wielu wzorach.

Popsocket do telefonu- czym wyróżnia się uchwyt?

Jeśli Twoje dłonie są zbyt małe w porównaniu do coraz większych smartfonów, to Popsocket niejednokrotnie może uratować Cię przed znacznymi kosztami wymiany ekranu po wypadnięciu telefonu z ręki. Uchwyty Popsockets wygodnie leżą między palcami, poprawiając chwyt smartfona, który najczęściej wykończony jest śliskim materiałem, jak szkło czy metal.

Jak założyć Popsocket?

Wystarczy, że dokładnie wytrzesz plecki smartfona i przykleisz Popsocket taśmą samoprzylepną umieszczoną już na uchwycie do tyłu telefonu. Montaż jest banalnie prosty, a gadżet możesz także przykleić na etui- musisz jednak zwrócić uwagę na powierzchnię pokrowca. Ta musi być gładka, aby Popsocket nie odkleił się niekontrolowanie. Montaż Popsocket na etui to także zalety w postaci zachowania pełnej ochrony smartfona, możliwość szybkiego usunięcia uchwytu Popsocket zmianą etui oraz brak konieczności czyszczenia pozostałości kleju z taśmy samoprzylepnej z plecków telefonu po zdjęciu Popsocket.

Jak odkleić Popsocket?

Wystarczy użyć więcej siły do oderwania jednej ze stron Popsocket. Pamiętaj, że to uchwyt do wygodnego trzymania telefonu, ale nie ma na tyle dużej siły klejenia, aby pojawił się problem z jego ściągnięciem. Na pleckach smartfonu lub etui mogą zostać pozostałości kleju, którymi nie musisz się przejmować- łatwo ściągniesz je paznokciem lub środkiem do usuwania kleju (przed użyciem zapoznaj się ze składem preparatu, aby mieć pewność, że nie występują w nim związki mogące wpłynąć na wygląd plecków Twojego smartfona lub etui).

Jak działa popsocket?

Popsocket to krążek większy od pięciozłotówki, który przyklejony na pleckach smartfonu odstaje kilka milimetrów od ich powierzchni. Uchwyt składa się jak harmonijka, dlatego wystarczy pociągnąć front Popsocket, aby wysunął się on na odległość już kilku centymetrów. Grubość wewnętrznej harmonijki jest odpowiednia do tego, aby złapać uchwyt palcami, polepszając trzymanie smartfonu w dłoni, Jednocześnie konstrukcja Popsocket jest na tyle sztywna, że rozłożony gadżet podtrzyma Twój telefon w idealnej pozycji do oglądania filmów niczym prawdziwa podstawka do smartfonu. Popsocket dostępny jest w naszym sklepie w wielu wzorach i kolorach, dlatego możesz wybrać dokładnie taki uchwyt, jaki najbardziej pasuje do Ciebie!

Jak naprawić uszkodzony Popsocket?

Harmonijkowy układ uchwytu to wygodne i trwałe rozwiązanie. Niestety, po jego rozerwaniu nie będziesz w stanie naprawić Popsocket i jedyną drogą jest wymiana na nowy.

Popsocket do samochodu

W naszej ofercie posiadamy także uchwyt Popsocket do samochodu, montowany do kokpitu. Dzięki temu Popsocket pełni już 3 funkcje- uchwyt do ręki, do samochodu i jako podstawka!

dostawa
płatności online
pixel