Powerbank do iPhone

( ilość produktów: 68 )

Brak dostępu do gniazdka elektrycznego nie musi być problemem, jeśli pod ręką ma się naładowany powerbank. To urządzenie, które sprawdzi się w podróży, ale także w domu, gdy akurat nie ma napięcia sieciowego z powodu awarii czy planowanej przerwy w dostawie prądu. Powerbank do iPhone'a świetnie sprawdzi się także do naładowania iPada. Można zdecydować się na model tradycyjny, a także indukcyjny, który gwarantuje swobodę ładowania smartfonu bez kabla. Warto podkreślić, że dostępne w ofercie powerbanki będą także kompatybilne z urządzeniami Xiaomi, Samsung czy Huawei, a także innymi popularnymi markami.  

Wielofunkcyjny power bank do urządzeń Apple

W naszej ofercie znalazły się lekkie powerbanki, a także PD. Te ostatnie mogą mieć znaczną pojemność 10 tys., a nawet 20 000 mAh. To gwarantuje możliwość ładowania nie tylko smartfonu, ale również tabletu czy laptopa, zwłaszcza, że powerbanki wyposażone są w kilka wejść. Dostępne są zarówno wejścia USB-C, jak i klasyczne - USB-A. Każdy zatem może dopasować powerbank do swojego sprzętu. Co więcej, możesz zdecydować się na powerbank indukcyjny iPhone, który naładuje Twój smartfon nawet w niespełna godzinę. Zwykle baterię do połowy można naładować już w 30 minut. Powerbanki świetnie sprawdzają się w podróży, gdy nie ma się dostępu do gniazdka ładowania czy ładowarki samochodowej. Powerbank ma tę zaletę że możesz ładować swój sprzęt nawet przemieszczając się. Im więcej posiadasz różnego typu akcesoriów, tym bardziej potrzebny Ci jest powerbank. Większa ilość złączy USB gwarantuje wygodne ładowanie kilku urządzeń. Znajdziesz także modele indukcyjne, które mogą ładować dwa urządzenia, zatem jednocześnie doładujesz smartfon, a także swój smartwatch i wyruszysz na poranny czy wieczorny jogging. W ofercie znajdziesz zarówno modele o pojemności 3000 mAh, jak i te najbardziej wydajne - 20 000 mAh. Do najnowszych modeli iPhone, czyli 13 i 12, polecamy powerbanki Magsafe, które naładują Twój smartfon, trzymając się jego plecków.

Stylowy powerbank do iPhone

Wydajność dostępnych powerbanków jest niezwykle istotna. Warto zwrócić uwagę na fakt, że dostosowują one swoje napięcie do danego rodzaju urządzenia. Nie ma zatem mowy o przegrzewaniu się smartfonów czy innych ładowanych urządzeń. Jednak nie tylko funkcjonalność ma istotne znaczenie, bowiem warto zwrócić uwagę na niepowtarzalny design. Można zdecydować się na powerbank Guess, który jest idealnym wyborem dla miłośników marki. Ponadto w ofercie znalazły się modele w klasycznych barwach, zatem czarne, srebrne czy szare, które idealnie będą komponować się z urządzeniami w tych samych kolorach i przestrzenią biurową. Jeśli Twój smartfon jest w kolorze białym, to możesz dopasować powerbank w tym samym kolorze. Dostępne są także modele kolorowe, które dopasuje się np. do koloru obudowy smartfonu. Obudowy powerbanków wykonane są zarówno z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego, jak również mocnego i trwałego aluminium. Zatem możesz zdecydować się na model, który najbardziej Ci odpowiada. Powerbank indukcyjny może być wyposażony w specjalną podstawkę, która ułatwia postawienie go w wygodnej pozycji. Możesz zdecydować się na powerbanki wyposażone w ekran LED. Dzięki temu bez spoglądania na ekran smartfonu będziesz wiedzieć, jaki jest poziom naładowania baterii. Warto sięgać po najlepsze rozwiązania…

dostawa
płatności online
pixel