Ładowarki Samochodowe do iPhone

( ilość produktów: 47 )

Chcesz w sposób bezpieczny ładować swojego iPhone’a, iPad’a lub Apple Watch’a w samochodzie? Wybierz jedną z ładowarek samochodowych dostępnych w naszej ofercie. Dostosowują napięcie do urządzenia i sprawdzają się do urządzeń Apple. Dzięki ładowarce samochodowej możesz szybko i sprawnie naładować nie tylko smartfon, ale również tablet czy laptop. Zatem sprawdzi się zarówno do iPhone’a, jak i również do Macbook’a.  

Ładowarka samochodowa do iPhone’a

Codziennie przemierzasz długie kilometry drogi, a oprócz tego korzystasz ze swojego smartfonu także w pracy? Nie musisz obawiać się, że rozładuje Ci się w drodze powrotnej. Ładowarka samochodowa do iPhone przystosowana jest do napięcia wyjściowego 12-24V. Zatem sprawdzi się do ładowania z użyciem zapalniczki samochodowej w samochodach osobowych. Oczywiście zawsze należy sprawdzać napięcie wyjściowe, bowiem w przypadku ciężarówek może ono wynosić 48V. Możesz zdecydować się na niezwykle minimalistyczny i kompaktowy model, który nie zajmie dużo miejsca i pozwoli podłączyć dowolny sprzęt Apple. Wśród ładowarek znajdziesz modele na jedno wejście USB-C, które gwarantują superszybkie ładowanie, w przypadku niektórych produktów do 80% nawet w 35 minut. Zatem nawet w czasie krótkiej podróży samochodem możesz znacząco podładować swój smartfon czy tablet. 

Najlepsza ładowarka samochodowe do urządzeń Apple: iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch

Oczywiście ładowarki samochodowe z naszej oferty sprawdzą się także dla osób, które wykorzystują każdą chwilę na pracę. Niezależnie, czy poruszasz się z kierowcą, własnym samochodem czy jedziesz taksówką, możesz podłączyć sprzęt pod ładowarkę samochodową i pracować w czasie podróży na swoim MacBook’u. Ładowarka 12V do iPhone sprawdzi się również w czasie dłuższych rodzinnych podróży. Zajęcie czymś dzieci w czasie drogi jest nie lada wyzwaniem, dlatego można spróbować zaciekawić go bajką na telefonie czy tablecie. Rozładowanie urządzenia może wywołać płacz dziecka, a rozwiązaniem może być podłączenie go pod ładowarkę samochodową. Ładowanie jest szybkie, a w czasie tych 30 minut do godziny, gdy sprzęt jest podładowywany lub ładowany do pełna można włączyć dziecku audiobook. Warto podkreślić, że jednocześnie można ładować kilka urządzeń, jeśli ładowarka samochodowa wyposażona jest w kilka gniazd. Znajdziesz modele wykonane z trwałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego, jak również te najbardziej wytrzymałe, wykonane z aluminium. Co więcej, ładowarki samochodowe dostępne w ofercie to także bezprzewodowe indukcyjne ładowarki samochodowe. Sprawdzą się do wszystkich urządzeń Apple przeznaczonych do ładowania indukcyjnego. Kompatybilność z urządzeniami Apple nie przekreśla możliwości ładowania innych urządzeń, zwłaszcza, że ładowarki dopasowują napięcie do urządzenia, zatem nie ma mowy o jego przegrzaniu na skutek ładowania. Ponadto możesz zdecydować się na modele, które wyświetlają napięcie na wyświetlaczu LED, co także ułatwia użytkowanie.  

Zapomnij o rozładowanych urządzeniach i zainwestuj w wysokiej jakości ładowarkę samochodową do iPhone. Na pewno nie będziesz żałować!

dostawa
płatności online
pixel