Bezprzewodowe ładowarki indukcyjne do iPhone

( ilość produktów: 42 )

Czym są bezprzewodowe ładowarki indukcyjne?  

Bezprzewodowe ładowarki indukcyjne to nowy typ ładowarek, które wykorzystują indukcję elektromagnetyczną do przesyłania energii z podkładki ładującej do urządzenia mobilnego.  

Ładowanie bezprzewodowe to technologia, która pozwala na transfer energii pomiędzy dwoma obiektami bez użycia kabli. Jest to forma indukcji elektromagnetycznej, w której moc przesyłana jest z jednego urządzenia do drugiego.  

Pierwsze ładowarki bezprzewodowe powstały w latach 90., ale nie były zbyt wydajne ani trwałe. Technologia ładowania bezprzewodowego z biegiem czasu rozwijała się i teraz została zintegrowana ze smartfonami, laptopami, a nawet samochodami.  

Plusy i minusy bezprzewodowych ładowarek indukcyjnych do iPhone   

Bezprzewodowe ładowarki indukcyjne mają wiele zalet w porównaniu do tradycyjnych ładowarek, takich jak eliminacja konieczności używania kabli, możliwość ładowanie wielu urządzeń jednocześnie oraz opcja ładowania urządzeń, które nie mają bezpośredniego kontaktu z podkładką ładującą (ładowarka indukcyjna może znajdować się pod materiałem lub telefon może znajdować się w etui).  

Istnieje wiele korzyści płynących z ładowania indukcyjnego. Jest o wiele bezpieczniejszy dla zwierząt domowych, które mogłyby próbować przegryźć tradycyjną końcówkę ładowarki do iPhone. Możesz również używać ładowania indukcyjnego nawet, gdy telefon jest mokry, co nie jest możliwe w przypadku innych typów ładowarek.  

Główną wadą jest to, że między telefonem a ładowarką może być jedynie niewielka przerwa. Możesz korzystać z etui lub nakryć ładowarkę materiałem aby nie była widoczna, ale nie możesz ukryć jej np. pod blatem biurka.

Szybkie i wygodne ładowanie urządzeń bez nadmiaru kabli jest możliwe!

Posiadając urządzenie, które współpracuje z technologią Qi, można zdecydować się na ładowarkę indukcyjną iPhone, która jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi ładowanie indukcyjne. Zatem nabywając taką ładowarkę możesz ładować nie tylko iPhone, ale także np. Apple Watch i inne akcesoria producenta oraz wszystkie urządzenia z Androidem wyposażone w funkcję ładowania bezprzewodowego.

Ładowarki indukcyjne MagSafe - trwałość łączenia z ładowarką w każdych warunkach

Doskonałym wyborem może być ładowarka MagSafe. Swoje działanie opiera o specjalny magnes umożliwiający bezpośrednie położenie na ładowarce smartfonu z aluminiową obudową, bez strachu, że z niej spadnie. Nawet drgania nie doprowadzą do takiej sytuacji. Takie modele są polecane np. do samochodu. Tutaj należy zdecydować się na model ze specjalnym uchwytem, dzięki któremu można zamontować ładowarkę do kratki nawiewu czy deski rozdzielczej i mieć bezpośredni dostęp do smartfonu nawet podczas ładowania. Oczywiście technologia z użyciem magnesu doskonale sprawdza się również w biurze. Wystarczy podpiąć ładowarkę pod zasilacz przy użyciu kabla USB i już można położyć na nią smartfon i korzystać z szybkiego ładowania. Technologia MagSafe znajduje swoje zastosowanie w niektórych modelach case’ów, dzięki czemu można przyczepić ładowarkę do telefonu znajdującego się w etui.  

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna do iPhone na biurko

Ładowarki do iPhone 12 i do iPhone 11, a także innych urządzeń kompatybilnych z technologią Qi mają różnorodne kształty. Można wybrać modele o kształcie okrągłym czy elipsy. Ładowarka bezprzewodowa iPhone może być podwójna, dzięki temu naładujesz jednocześnie nawet dwa smartfony. Możesz ładować równocześnie różne akcesoria - smartwatche, wspomniane słuchawki czy nawet powerbanki z ładowaniem indukcyjnym. To niezwykle wygodna technologia. W ofercie znalazły się także ładowarki indukcyjne w formie stojaczków, do których wygodnie przyczepisz smartfon przy użyciu dołączonego do zestawu magnesu. Takie modele mogą być także ruchome, zatem możesz ładować smartfon zarówno w pozycji stojącej jak i leżącej - tak jak jest Ci w danym momencie wygodnie. Warto podkreślić, że ładowarki indukcyjne dostosowują napięcie wyjściowe do urządzenia, zatem nie ma mowy o możliwości przepięcia, przegrzania. Urządzenia ładuje się szybko i bezpiecznie. Różnorodny design tego rodzaju akcesoriów sprawia, że można dopasować je do urządzeń, jak również aranżacji biura czy pokoju. Wybór modelu o płaskiej konstrukcji sprawia, że jest on niemal niewidoczny na blacie biurka czy stołu, a jednak niezwykle praktyczny i poręczny.  

Wszystkie ładowarki indukcyjne iPhone dostępne w naszej ofercie są wysokiej jakości, a do tego można znaleźć model w naprawdę przystępnej cenie. W każdym przypadku trwałość i niezawodność są podstawami oferowanego towaru. Wybierając ładowarkę bezprzewodową pamiętaj także o zasilaczu, czyli ładowarce sieciowej lub, w przypadku zakupu do auta, ładowarce samochodowej.

Czy ładowarka bezprzewodowa pasuje do każdego telefonu?

Tak, wszystkie ładowarki indukcyjne oferowane w naszym sklepie są kompatybilne ze standardem Qi, w który wyposażone są wszystkie smartfony obsługujące ładowanie bezprzewodowe- iPhone, Samsung, LG, Xiaomi, Oppo, Huawei, Motorola i inne. Standard Qi został stworzony w 2008 roku, a pierwsze ładowarki w 2010 roku. Technologia zawitała do smartfonów dopiero kilka lat później, na szczęście jednomyślnie przyjmując do swoich urządzeń dziecko organizacji Wireless Power Consortium, czyli zrzeszenia odpowiedzialnego właśnie za stworzenie standardu Qi.

dostawa
płatności online
pixel