Etui do AirTag

( ilość produktów: 15 )

Brelok i etui do Apple AirTag

Ostatnio na rynek trafiły od dawna oczekiwane Apple AirTag. Czym tak właściwie jest to urządzenie? AirTag to prosty lokalizator, emitujący sygnał Bluetooth, który wykrywany jest przez inne znajdujące się w jego pobliżu. Dzięki Apple AirTag możemy w prosty sposób lokalizować położenie przedmiotów, samochodów lub nawet osób.

Jeśli wyposażysz się w poręczny lokalizator AirTag od Apple, już nigdy nie zgubisz kluczy czy portfela, a jeżeli nawet przytrafi Ci się taka sytuacja, znajdziesz je w mgnieniu oka. AirTagi dostarczane są w postaci samego lokalizatora, do którego oddzielnie musimy dokupić specjalny brelok do AirTaga. Na szczęście na rynku już w chwili premiery tych praktycznych gadżetów, można było odnaleźć wiele różnych produktów pełniących funkcje etui do AirTagów – tym samym każdy na pewno odnajdzie wśród nich coś dla siebie.  

Silikonowe i skórzane etui AirTag – zwiększ funkcjonalność nowego urządzenia od Apple

Do wykorzystania funkcjonalności lokalizatora od Apple w stu procentach potrzebować będziemy specjalnego etui do AirTag. Breloki wyposażone są w specjalny uchwyt, który działa jak zawieszka, umożliwiając przypięcie lokalizatora do kluczy, plecaka i innych przedmiotów, które mogą w łatwy sposób się zawieruszyć.

Breloki do Apple AirTag dostępne są w wariantach wykonanych ze skóry naturalnej, skóry ekologicznej i z silikonu. Pierwsza opcja przypadnie do gustu osobom ceniącym naturalne materiały i eleganckie gadżety. Alternatywą dla wyrobów ze skóry naturalnej są breloki wykonane z wysokiej jakości skór ekologicznych.

Najtańszą opcją są breloki silikonowe. Ich zaletą jest fakt, że są to breloki, o które będzie nam najłatwiej zadbać. Skórzane etui do AirTag należy bowiem szczególnej dbałości – musimy pamiętać, że jest to materiał naturalny, który wrażliwy jest na czynniki zewnętrzne takie jak brud i wilgoć. Silikonowe etui – brelok AirTag można szybko oczyścić pod bieżącą wodą z niewielkim dodatkiem mydła.  

Estetyczny i funkcjonalny brelok do Apple AirTag

Materiały, z których stworzono etui do AirTagów oraz mnogość wariantów kolorystycznych powoduje, że stają się one wysoce użytecznym dodatkiem stylistycznym. Patrząc na popularność i prestiż, z jakim wiązane są inne produkty spod znaku nadgryzionego jabłka, można spodziewać się, że również Apple AirTag staną się modnym i popularnym gadżetem. Dodatkowo oprócz walorów estetycznych, AirTagi są po prostu użyteczne, zaoszczędzą nam stresu, gdy znowu zapodziejemy gdzieś np. nasze klucze. Aby ułatwić poszukiwania zagubionych przedmiotów, warto dobrać brelok kolorystycznie tak, aby odróżniał się od przedmiotu, do którego będzie przypięty, dzięki takiemu zabiegowi dużo łatwiej będzie nam wypatrzeć zarówno brelok do Apple AirTag, jak i sam przedmiot poszukiwań.

dostawa
płatności online
pixel