Adaptery, HUBy i przejściówki USB Lightning do Apple iPhone, iPad i Macbook

( ilość produktów: 12 )

Adaptery i przejściówki do Macbooka, iPhone i iPad

Pewnie niejednokrotnie zadajesz sobie pytanie- jak spiąć wszystko razem, skoro producent przewidział tylko jedno lub dwa gniazda do podłączenia urządzeń, które wykorzystujesz na co dzień do pracy lub rozrywki? Z pomocą przychodzą adaptery i HUBy do iPhone i Macbook. Za ich pomocą podepniesz znacznie większą ilość sprzętów niż projektantom Apple mogło przyjść do głowy! Jakie rozwiązania znajdziesz w tej kategorii?

Przejściówka Adapter USB-C HDMI i USB-C VGA

Podepnij adapter HDMI do Macbooka i zwiększ swoją wydajność pracując na kilku monitorach jednocześnie. Ostry obraz w jakości nawet 4K to gwarancja udanego projektu graficznego czy prezentacji. W przypadku konieczności dostosowania się do starszych rozwiązań, w naszej ofercie znajdziesz również adaptery USB-C VGA, które dzięki swojej uniwersalności prześlą ekran z Twojego Macbooka nawet do kilkunastoletnich projektorów.

Przejściówka Adapter USB-C na USB-A

Korzystaj bez ograniczeń z portu USB-C, przekształcając go na najpopularniejszy na świecie zwykły port USB. Moduł do bezprzewodowej myszki i klawiatury, a może zewnętrzna karta dźwiękowa lub przewodowa drukarka? Zastosowań jest bez liku, a najważniejszym atutem sprzętu jest łatwość jego instalacji. Plug&Play sprawia, że po włożeniu wtyczki USB-C nie musisz nic instalować ani konfigurować.

Przejściówka Adapter USB-C na Ethernet / LAN / RJ45

Sieć WIFI to wygoda i obecnie must have przy korzystaniu z Macbooka. Wystarczy jednak awaria routera lub konieczność podpięcia się do najszybszego i najstabilniejszego rozwiązania do przesyłania internetu, czyli kabla, aby zauważyć brak tego wygodnego portu. W naszej kategorii znajdziesz Adaptery USB-C na Ethernet, dzięki którym rozwiniesz maksymalne prędkości pobierania i wysyłania danych. Tego typu przewody mogą być koniecznością dla przeprowadzenia wideokonferencji z zachowaniem najwyższej jakości obrazu.

Przejściówka Adapter USB-C i Lightning na Jack 3.5 mm oraz AUX

Podłączenie tradycyjnych głośników lub słuchawek do iPhone nie musi stanowić problemu. Adapter Jack do iPhone to doskonałe uzupełnienie smartfona Apple o gniazdo słuchawkowe, które możesz wykorzystać do odtwarzania muzyki nie tylko w domowych warunkach. Dzięki adapterowi AUX nie potrzebujesz już nawet dodatkowego kabla. Końcówka adaptera zakończona jest najpopularniejszym złączem 3.5 mm, które podłączysz do kina domowego, radia samochodowego czy wzmacniacza audio.

Rozdzielacze / HUBy USB-C i USB-A

Zwiększ funkcjonalność Macbooka o dodatkowe urządzenia dzięki rozdzielaczowi USB. Ten prosty rozgałęźnik sprawi, że nie zabraknie już portów na dodatkowe akcesoria podpinane po tradycyjnych złączach. Możesz także zdecydować się na adaptery obsługujące USB-C i karty MicroSD. Wybór należy do Ciebie!

dostawa
płatności online
pixel