Etui do AirPods Pro

( ilość produktów: 65 )

AirPods to bezprzewodowe słuchawki douszne zaprojektowane przez firmę Apple. Zostały wprowadzone do sprzedaży 7 września 2016 roku wraz z iPhonem 7 i szybko zyskały ogromną popularność, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych urządzeń w swojej kategorii. Oprócz odtwarzania dźwięku, AirPods’y posiadają również mikrofon, który odfiltrowuje hałas z otoczenia, a ich budowa i funkcje pozwalają na sterowanie funkcjami odtwarzacza bez użycia rąk – np. zatrzymywanie muzyki poprzez stuknięcie w słuchawkę. 

Funkcje Airpods Pro 

Airpods Pro w swoich funkcjach posiada takie udoskonalenie, jak wybór pomiędzy aktywną redukcją hałasu, a trybem kontaktu, w którym słyszysz wszystko wokół. 

Aktywna redukcja hałasu to opcja, która dostosowuje wiązkę akustyczną do ucha, skutecznie wyciszając dźwięki z otoczenia poprzez dostosowanie „przeciwfal” nawet 200 razy na sekundę! Wszystko dzięki temu, że mikrofon skierowany na zewnątrz urządzenia wykrywa dźwięki z otoczenia, a AirPodsy niwelują je, blokując konkretne częstotliwości. 

Etui Airpods Pro 

Obecnie większość z nas nie wyobraża sobie samotnego wyjścia z domu bez zabrania słuchawek. Stały się już one elementem niezbędnym, takim jak portfel, klucze i telefon. Muzyka pozwala utrzymać dobre tempo biegu czy umilić samotne spacery. Skoro więc słuchawki zabieramy już wszędzie ze sobą, to warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie naszego często kosztownego sprzętu, aby cieszyć się nim jak najdłużej. Niezależnie od tego, czy Airpods Pro nosisz tylko do pracy, na zajęcia, czy zabierasz z pokoju do pokoju podczas spędzania czasu w domu, opłaci się zadbanie o nieprzewidziane wypadki, których szkody zminimalizować może chociażby odpowiednie etui Airpods Pro

Jeśli chcesz mieć pewność, że będziesz mógł cieszyć się swoim sprzętem przez długie lata, dobrze jest zaopatrzyć się w trwały pokrowiec lub obudowę. Airpods Pro nie są tutaj żadnym wyjątkiem. Jeśli szukasz zatem trwałego etui Airpods Pro i zależy Ci na wysokiej jakości akcesoriów - dobrze trafiłeś! Zapewniamy najlepszej jakości pokrowce i obudowy oraz nieskończony wybór kolorów, kształtów i materiałów. 

Z racji różnych preferencji konsumentów, staramy się zapewnić jak największą różnorodność w naszych towarach, dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziesz takie marki jak Guess, Karl Lagerfeld, Spigen, UNIQ, Puro czy nawet BMW i Ferrari. 

Zapewniamy również szeroką gamę materiałów, z których wykonywane są case’y na Airpods Pro. Począwszy od plastikowych, przechodząc przez silikonowe i skórzane, na pancernych kończąc. W zależności od tego, na czym zależy Ci najbardziej i jaki styl etui będzie pasować do Twojego image’u – możesz mieć pewność, że w ofercie DoApple.pl znajdziesz wiele możliwości i wariacji produktów, których szukasz. Nasz sklep oferuje szeroką gamę kolorystyczną, w tym klasyczne i uniwersalne kolory, oraz także bardziej fikuśne i hipsterskie.

dostawa
płatności online
pixel