Wzornictwo produktów Hardshell marki Incase

2021-12-06
Wzornictwo produktów Hardshell marki Incase

Etos wzornictwa naszej obudowy MacBook Hardshell.

Pomysły zawsze warto chronić.  

Inspiracją jest dla nas Apple. Zachowujemy nasz etos projektowania, aby wciąż wprowadzać kolejne innowacje. Właśnie w ten sposób od 2009 roku udoskonalamy naszą oryginalną obudowę MacBook Hardshell. Wierzymy, że pomysły zawsze warto chronić.

Kierując się tymi wartościami, co projektanci Apple i czerpiąc inspirację z samej platformy MacBook, staramy się zapewnić solidną ochronę. Pozostajemy wierni czystemu minimalizmowi i dbałości o szczegóły. Zawsze.

 


„Pomysły zawsze warto chronić.”  

  


„Wprowadzaj innowacje, patrząc poza to, czego się oczekuje”.  

Forma podąża za formą. Od początku pozwalaliśmy, aby forma MacBooka determinowała nasze projekty i ostateczny kształt tworzonej przez nas obudowy typu hardshell. Jest dla nas absolutnie kluczowe, aby urządzenie, które chronimy, było inspiracją dla naszego procesu projektowania – każdy kąt, kontur i port. Chcemy w pierwszej kolejności zaakcentować platformę Apple, uzupełniając jej etos projektowy.


„Eliminujemy to, co zbędne i odrzucamy ozdobniki, pozostawiając to,
co istotne i dbając o to, aby każdy element działał na najwyższym poziomie”.

Technologia nieustannie rozwija się w szybkim tempie, a my wciąż czerpiemy inspiracje z Apple. Jednocześnie nadal szukamy sposobów na wprowadzenie innowacji, wychodząc poza to, czego się oczekuje. To może nas zaprowadzić do dziedzin zupełnie niezwiązanych z technologią. Inspiracja może pochodzić z najbardziej przypadkowych dziedzin nauki i codziennych chwil. Jako projektanci, rozwijamy otwarty umysł, pozostajemy ciekawi i nieustannie łączymy punkty, które prowadzą do rozwiązań projektowych/innowacyjnych. Pomysły stworzone wczoraj mają zdolność do dalszego kształtowania społeczeństwa 300 lat później.

Produkty z historią… zobacz wszystkie.

Polecane

dostawa
płatności online
pixel