Szybka ładowarka samochodowa - którą wybrać? TOP 3

2022-05-10
Szybka ładowarka samochodowa - którą wybrać? TOP 3

Myśląc o ładowarce samochodowej, zapominamy o tym, że technologia poszła do przodu i jesteśmy w stanie osiągnąć takie same właściwości jak przy tradycyjnym ładowaniu z gniazdka. Wybór odpowiedniej ładowarki do samochodu nie jest prosty, dlatego warto rozejrzeć się nad dostępnymi wariantami. Zobacz, która ładowarka samochodowa spełni Twoje wymagania i najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Bez względu na to czy jedziesz w podróż służbowa, czy wakacje, warto postawić na sprawdzone produkty, które nigdy nas nie zawiodą.

 

 

 

 


Ładowarka samochodowa CRONG

Niezawodna i szybka ładowarka samochodowa Power Delivery wyposażona w szybki port USB-C obsługujący standard PD 3.0. Układ sterujący zamontowany w ładowarce dba o nasze urządzenia, chroniąc je przed przegrzaniem. Wysokiej jakości użyte tworzywo PC oraz ABS zapewnia najwyższy komfort użytkowania oraz zapewnia odporność na użytkowanie. Jej minimalistyczne wymiary z pewnością wpasują się do każdego gniazdka zapalniczki w naszym samochodzie.

ładowarka samochodowa Crong, ładowarka do samochodu


Ładowarka samochodowa PURO

Bez wątpienia jedna z najciekawszych ładowarek samochodowych, jakie można nabyć. Dzięki swojej minimalistycznej konstrukcji praktycznie staje się niewidoczna podczas jazdy. Wspiera szybkie ładowanie w technologii Power Delivery osiągając moc 30 W, co pozwala nam sprawnie i szybko naładować każde podłączone urządzenie, nie tylko smartfona. Ładowarka jest na tyle inteligenta, że automatycznie wykrywa jakie urządzenie zostało podłączone i dostosowuje moc ładowania przy jednoczesnym posiadaniu zabezpieczeń przeciwprzepięciowych. Eleganckie i metaliczne wykończenie pasuje praktycznie do każdego wnętrza samochodu, a mini składana rączka w szybki sposób pozwoli nam na demontaż.

szybka ładowarka do samochodu, ładowarka samochodowa power delivery


Ładowarka samochodowa Baseus

Niewielka ładowarka do samochodu marki Baseus niczym nie odbiera od standardowych zasilaczy sieciowych. Wyposażona w najpopularniejsze standardy szybkiego ładowania, takie jak Power Delivery 3.0 oraz Quick Charge 4.0. Ładowarka posiada również liczne systemy przeciw-przeciążeniowe, napowietrzania oraz ochrony przed zwarciem. Podświetlenie LED przydatne jest w szczególności wieczorem, kiedy potrzebujemy szybko zlokalizować wejście do kabla ładującego.

ładowarka do samochododu z power delivery, szybka ładowarka samochodowa Baseus

 

Nie znalazłeś nic dla siebie? Zobacz więcej ładowarek samochodowych na doApple.pl.  

szybka ładowarka do samochodu, ładowarka samochodowa do telefonu

dostawa
płatności online
pixel