PopSocket - co to jest i do czego służy?

2022-04-21
PopSocket - co to jest i do czego służy?

Co to jest PopSocket?

PopSockets to akcesorium, które przykleja się do tylnej części telefonu i pomaga go lepiej chwycić. PopSockets są szczególnie przydatne dla osób, które mają problemy z trzymaniem telefonu lub potrzebują dodatkowej pomocy podczas korzystania z telefonu jedną ręką. Popsockets może służyć również do podpierania telefonu podczas oglądania filmów, czytania książek lub grania w gry.

Dla kogo jest PopSocket i do czego służy?

PopSocket to małe, lekkie urządzenie, które mocuje się z tyłu telefonu. Pomaga użytkownikom smartfona w pisaniu jedną ręką, przewijaniu przeglądarki i artykułów czy chociażby graniu. PopSockets dostępne są w różnych kolorach i wzorach, takich jak Myszka Miki czy Batman. PopSocket zyskuje na popularności i coraz częściej wybierany jest już nie tylko przez najmłodszych użytkowników. Ze względu na szeroki wybór, każdy znajdzie swój ulubiony wzór.Czy PopSockets się sprawdzają?

PopSockets to przydatne akcesoria, których możesz użyć do podparcia telefonu, gdy ten znajduje się na stole lub na naszym biurku. Istnieje wiele różnych wzorów, dlatego każdy musi znaleźć odpowiedni model do swojego stylu. PopSockets pomagają również chronić ekran telefonu przed zarysowaniami, pęknięciami i stłuczeniem. Część osób traktuje je jako akcesorium pierwszej potrzeby, zaraz po zakupie nowego modelu smartfona.

Co sprawia, że PopSocket jest jednym z najlepszych akcesoriów?

PopSockets uznawany jest za najlepsze akcesorium do telefonów komórkowych wszech czasów, ponieważ są nie tylko uchwytami na telefon. Mogą być również używane jako podstawka, kijek do selfie i podstawka pod tablet. PopSocket to innowacyjne akcesorium do telefonu, którego można używać na wiele różnych sposobów. Istnieje wiele różnych zastosować na korzystanie z PopSocket, najbardziej oczywistym sposobem jest użycie go jako uchwytu na telefon. Wystarczy nakleić PopSocket na tył swojego iPhone'a, po czym można swobodnie z niego korzystać. Jedną z najbardziej praktycznych funkcji tego małego wynalazku jest utrzymywanie telefonu w górze, w momencie gdy się schylasz i wykonujesz inne czynności lub podczas oglądania ulubionych filmów, leżąc wygodnie na kanapie.

Jak używać PopSockets w codziennym życiu?

PopSockets to małe, okrągłe i elastyczne uchwyty do telefonów, które można używać na bardzo wiele sposobów. Są bardzo łatwe w użyciu i wyróżniają Twój telefon. Po pierwsze, możesz użyć ich jako podstawki pod telefon. W ten sposób będziesz mógł oglądać filmy lub czytać wiadomości bez konieczności trzymania telefonu i napinania mięśni swoich rąk. Możesz także postawić go na stole, aby móc wygodnie jeść podczas sprawdzania wiadomości lub odbierać połączenia czy prowadzić wideokonferencje, bez konieczności podnoszenia urządzenia.

Po drugie, możesz ich użyć jako uchwytu na deskę rozdzielczą lub przednią szybę samochodu. W ten sposób nie będziesz musiał się martwić o upuszczenie telefonu lub rozpraszanie się nim podczas jazdy. PopSockets umożliwiają łatwą nawigację i szybki dostęp do aplikacji takich jak Spotify czy Google Maps w razie potrzeby.

Czy PopSokcet można zdjąć i użyc ponownie?

Oczywiście, wielokrotnie można ściągać i zakładać ponownie PopSocket w zależności od potrzeb. Decydując się na jeden wzór, nie musisz się martwić o to, że przy  ściągnięciu uszkodzisz jego mocowanie. Pamiętaj jednak, że należy go zamocować ponownie do telefonu w ciągu 15 minut, aby utrzymać klej w odpowiedniej kondycji.

Czy warto kupić PopSocket?

PopSockets to prosty, ale skuteczny wynalazek. Są małym, okrągłym urządzeniem, które można przymocować z tyłu telefonu lub tabletu, aby zapewnić łatwy do trzymania uchwyt. PopSockets zostały zaprojektowane tak, aby zwiększyć komfort użytkowania telefonu w każdych warunkach.

PopSockets są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach i można je dostosować do dowolnego rodzaju urządzenia. Jedynym minusem jest to, że nie zawsze działają dobrze z etui, ponieważ potrzebują bezpośredniego kontaktu z tyłem telefonu, aby działały poprawnie.

Sprawdź wszystkie PopSockets dostępne w ofercie sklepu doApple.pl!

dostawa
płatności online
pixel