Który uchwyt na telefon do roweru wybrać?

2022-04-08
Który uchwyt na telefon do roweru wybrać?

Uchwyt rowerowy na telefon - do czego służy?

Rowerowy uchwyt na telefon to urządzenie, które pomaga zamontować telefon na rowerze, ułatwiając nam życie. Może być używany do nawigacji, odbierania połączeń lub słuchania muzyki. Najnowsze uchwyty rowerowe na telefon to świetne rozwiązanie dla rowerzystów bez względu na wiek. Pozwalają przymocować telefon do kierownicy i bezpiecznie go tam trzymać. Niekiedy wyposażone w gumkę, która otacza uchwyt i telefon, aby telefon nie spadł podczas jazdy na rowerze. Niektóre z nich mają nawet funkcje, takie jak ładowarki USB, diody LED i lusterka.

Istnieją dwa rodzaje uchwytów na telefon rowerowy: mocowane do kierownicy i mocowane do ramy. Ten pierwszy typ jest bardziej powszechny, ponieważ jest łatwiejszy w montażu i nie koliduje z funkcją roweru oraz pozwala na szybkie skorzystanie ze smartfona.

 Jaki uchwyt wybrać dla siebie?

Do wyboru jest wiele różnych typów uchwytów na telefon, które różnią się ceną, funkcją i kompatybilnością. Przed zakupem ważne jest, aby wiedzieć, jakiego rodzaju uchwytu potrzebujesz.

Oto kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze uchwytu rowerowego na telefon:

  • Czy potrzebujesz uchwytu, który będzie pasował do etui na telefon?

  • Czy chcesz, aby Twój telefon był widoczny czy ukryty?

  • Jaki masz typ roweru?


Uniwersalny uchwyt rowerowy do telefonu

Uniwersalny uchwyt rowerowy na telefon to świetny sposób na pozostanie w kontakcie podczas jazdy na rowerze. Nie chodzi tylko o bezpieczeństwo, ale i o wygodę. Podczas jazdy na rowerze nie możesz oderwać rąk od kierownicy, aby użyć telefonu w celu uzyskania wskazówek lub odebrania połączenia. Rowerzyści muszą widzieć, co jest wokół nich i podejmować decyzję, kiedy hamować lub skręcać. Telefon odwraca uwagę od obu tych ważnych zadań. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest użycie zestawu słuchawkowego podłączanego bezpośrednio do ucha, dzięki czemu możesz słyszeć ruch uliczny. Niemniej jednak porządny uchwyt jest w stanie pozwolić nam na wystarczające korzystanie ze smartfona. Musisz znaleźć taki uchwyt, aby pasował do twoich potrzeb.

uchwyt do roweru, torba rowerowa, uchwyt na telefon do roweru


Wodoodporna torba na telefon do roweru

Torba o właściwościach wodoodpornych została zaprojektowana tak, aby twój telefon był suchy i bezpieczny podczas jazdy. Odporna na wstrząsy zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy. Wodoodporne pokrowce najczęściej wykonane są z wysokiej jakości materiału, który jest bardzo trwały. Dzięki takiej torbie telefon będzie bezpieczny i suchy w każdych warunkach pogodowych. Taka torba jest bardzo wygodna i łatwa w użyciu. Dzięki solidnej konstrukcji zmieści się w nim nawet duży smartfon oraz podręczne akcesoria.


Torba na rower jako niezbędne akcesorium

Jednym z najlepszych sposobów ochrony smartfona jest zainwestowanie w torbę rowerową. Torba rowerowa to niezbędny dodatek dla każdego rowerzysty. Zapewnia ochronę przed złodziejami, warunkami atmosferycznymi i brudem podczas transportu. Można w niej zmieścić, oprócz samego smartfona wiele akcesoriów, takich jak kable, powerbanki czy potrzebne przejściówki.


Top 3 najlepszych uchwytów dla smartfona na rower

  • Ringke Spider - montowany uchwyt do kierownicy, stworzony z solidnego tworzywa sztucznego, składający się z antypoślizgowej podstawy i wytrzymałych gumowych pasków. Pomiędzy podstawą na telefon, a uchwytem znajduje się trzpień, który odpowiada za rotację 360°.

  • PURO White 360 - uniwersalny, regulowany uchwyt dla smartfonów do 6.5 cala. Wygodny zacisk pozwala na szybki montaż na wybranej powierzchni, a przyjemne w dotyku wykończenie zwiększa komfort użytkowania. Konstrukcja obraca się o 360°, pozwalając tym samym na ustawienie smartfona w dogodnej dla nas pozycji.

  • Usams US-ZJ053 - silikonowy uchwyt przeznaczony do kierownicy, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Rozciągliwy materiał z paskiem nie rysuje kierownicy i jest wygodny w użytkowaniu.

Zobacz pozostałe uchwyty rowerowe w sklepie doApple.pl.

Polecane

dostawa
płatności online
pixel