Jaki kabel do iPhone'a wybrać?

2022-03-17
Jaki kabel do iPhone'a wybrać?

Od początku powstania pierwszego iPhone’a producent stosuje w swoich wszystkich smartfonach inne wejście niż pozostałe firmy. Stwarza to oczywiście pewnego rodzaju problem, ponieważ do każdego z nich potrzebujemy dedykowany kabel ze złączem Lightning. Korzystając z niego możemy również ładować naszego iPada lub synchronizować dane. Zobacz nasz artykuł i przekonaj się, który model kabla wybrać, aby spełnił Twoje wszystkie oczekiwania.


Kabel od producenta

Pierwszym sposobem na zaopatrzenie się w kabel, który z całą pewnością będzie najlepszą opcją jest ten, który producent dodaje do swojego smartfona. Cechą szczególną tych kabli jest ich bezpieczeństwo. Wybierając produkt od producenta mamy pewność, że jest on sprawdzony, kompatybilny z naszym smartfonem i w żaden sposób nie spowoduje jego uszkodzenia. Trzeba pamiętać, że odpowiednio dobrany kabel Lightning pozwoli nam ładować iPhone’a w odpowiednim tempie i korzystać z jego pełni możliwości.

 


Kabel wykonany z wytrzymałego materiału

Jeśli zastanawiasz się, który kabel powinieneś wybrać, weź pod uwagę jego strukturę i budowę. Decydując się na najwyższej jakości produkt masz pewność, że korzystanie z niego nie przysporzy Ci problemów i będziesz mógł cieszyć się bezproblemową eksploatacją przez bardzo długi czas. Marka PURO w swojej ofercie posiada liczne wersje kabli do ładowania iPhone wykonany z Kevlaru® firmy DuPont™. Zastosowana technologia Fast Charger gwarantuje ładowanie urządzeń znacznie szybciej niż w przypadku zwykłych kabli. Kabel ten charakteryzuje się również maksymalną odpornością na rozciąganie i uszkodzenia.


Kabel Lightning to konieczność

Wybierając kabel do ładowanie iPhone’a musisz mieć pewność, że posiada on z jednej strony wtyk Lightning. Bez tego ładowanie naszego smartfona po prostu nie będzie możliwe. Duża część użytkowników wybiera właśnie smartfona z logiem nadgryzionego jabłka, ze względu na jego dołączone wejście Lightnig i możliwość stosowania do nich dedykowanych kabli, które charakteryzują się niezwykle dużą wydajnością.

Kable Moshi do iPhone'a


Jaki kabel do iPhone’a kupić ze złączem Lightning

Wszystkie kable oferowane w naszym sklepie pochodzą od sprawdzonych dostawców. Kabel do iPhone to zdecydowanie akcesorium, które warto mieć więcej niż jedną sztukę, tak aby nie ograniczać się do ładowania telefonu tylko w domu. Białe kable są uniwersalne i pasują do wszystkiego, dlatego też wiele producentów oferuje je właśnie w tym kolorze. Jeśli źródło zasilania jest daleko od Twojego miejsca pracy czy miejsca, w którym często korzystasz ze smartfona, warto rozpatrzeć zakup dłuższego kabla np. 2 metrowego, który pozwoli Ci w komfortowych warunkach oglądać ulubione filmy czy prowadzić dłuższe wideokonferencję. Znajdziesz u nas również kable, które nie dosyć, że świetnie wyglądają, oferują najnowocześniejsze obecne technologie dostępne na rynku.


Kabel CRONG do iPhone’a

Dla wszystkich użytkowników smartfonów Apple polecamy również kabel z certyfikatem MFi marki CRONG. Dostępny jest w kolorze czarnym i długości 1,5 m, to świetny kompromis jeśli nie wiesz, na jaką długość powinieneś się zdecydować. Firmowa spinka na rzep pozwoli dostosować długość naszego kabla w zależności od naszych potrzeb.

Kabel do ładowania iPhone marki CRONG

 

Zobacz pozostałe kable do iPhone w sklepie doApple.pl!

Polecane

dostawa
płatności online
pixel