Etui iPhone 13 Guess - przegląd najciekawszych modeli

2021-11-08
Etui iPhone 13 Guess - przegląd najciekawszych modeli

Etui iPhone 13 Guess

Szklane wykonanie tylnej części smartfonów marki Apple oraz bardzo dobre, lecz wystające poza obrys telefonu obiektywy aparatów determinują odpowiednie zabezpieczenie smartfonu. O ile na przód można nakleić folię ochronną lub szkło hartowane, to do zabezpieczenia tylnej części smartfonu można wybrać mnóstwo różnych rodzajów etui. Postaramy się w tym miejscu przedstawić najlepsze warianty zabezpieczenia telefonu od marki Guess zarówno dla osób poszukujących czegoś ciekawego, rzucającego się w oczy jak i przejrzymy klasyczne modele etui.

 

 

Etui Guess Peony Liquid Gitter i podobne

Jednym z najpopularniejszych etui do iPhone 13 od marki Guess są świetnie wykonane Guess Peony Liquid Glitter, które występują w trzech różnych kolorach – niebieskim, różowym oraz złotym. Jest to etui typu plecki, które jest wykonane wyjątkowo i wewnątrz przypomina opady śniegu. Małe, luźne drobinki, które przemieszczają się po etui dają świetny efekt 3D. Bardzo podobne do nich są etui Guess 4G Ring Case, które o ile nie mają efektu śnieżnego, to sam wygląd jest stosunkowo podobny. Występują w 3 kolorach – niebieskim, różowym i brązowym. W tym modelu charakterystyczny jest ring, który doczepiony do tylnej części obudowy stanowi uchwyt na palec do pewniejszego chwytu smartfonu.


Etui Guess z dodatkami

Guess do smartfonu iPhone 13 przygotował również wiele etui z dodatkami. Przykładami są Guess Leopard Gold Chain oraz Guess Marble Strap, które oprócz etui z logo producenta i elegancką grafiką posiadają zawieszki różnego rodzaju. Ciekawą opcją jest też wybór etui z dużym, metalowym logo (Guess 4G Big Metal Logo oraz Guess 4G Big Logo Charm), które rzuca się w oczy i wygląda niezmiernie elegancko na tylnej obudowie smartfonu. Tego typu etui występuje w kilku wariantach kolorystycznych – od przeźroczystego aż po brązowe i czarne. Co najważniejsze cena produktów marki Guess jest znacznie niższa niż oryginalne etui Apple. Etui z dodatkami typu ring, wypełnionym wnętrzem oraz zawieszkami można kupić od 109 złotych do 149 złotych, więc jak na Apple iPhone 13 nie jest to cena wygórowana.

 


Klasyczne Etui Guess do iPhone 13

Dla osób, które nie chcą się wyróżniać kolorowymi etui z dodatkami i wolą klasyczne wersje akcesoriów, stworzono eleganckie, ale klasyczne jednokolorowe etui takie jak Guess Saffiano Metal Logo StripesGuess Marble oraz Guess 4G Printed Stripe. Wśród tych serii etui króluje prostota i maksymalnie jeden, prosty, elegancki wzór oraz nazwa producenta Guess. Etui klasyczne występują zarówno w kolorach białym i czarnym, ale także dostępne są w wersji niebieskiej, przeźroczystej, szarej, złotej oraz z wzorem imitującym skórę w kolorze czarnym i różowym (Guess Croco Stam Lines). Klasyczne etui jest też nieco tańsze niż modele z dodatkami. Ceny rozpoczynają się już od 94,99 zł za klasyczne etui z logo Guess, przez 99 zł za klasyczne czarne i białe etui aż po 109 złotych za etui niebieskie z delikatnym, elegancko wpasowanym w centralne miejsce obudowy logiem Guess. Każdy więc znajdzie coś dla siebie zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i o cenę, która nie jest wygórowana i są to etui kilkukrotnie tańsze niż oryginalne obudowy od producenta Apple, gdzie ceny sięgają 250 złotych i więcej. Producent Guess w swojej ofercie przede wszystkim daje etui typu plecki. Nie znajdziemy tutaj wersji książkowych, zamykanych na ekran, jedynie różne rodzaje ochron na tył telefonu.

Zobacz wszystkie etui Guess dostępne do smartfonów iPhone 13 w naszym sklepie doApple.pl.

Polecane

dostawa
płatności online
pixel