Co musisz kupić do nowego iPhone'a?

2022-07-25
Co musisz kupić do nowego iPhone'a?

Zakup nowego iPhone’a lub przesiadka ze smartfona z Androidem wymusza na nas zakup wielu akcesoriów, nie tylko tych ochronnych, bez których korzystanie z najnowszych modeli Apple może być uciążliwe. Poznaj produkty, które wspomogą korzystanie z iPhone'a i najnowszych rozwiązań techniki.


Etui do iPhone'a

Jeśli chcesz cieszyć się swoim nowym nabytkiem przez długi czas, koniecznie zaopatrz się w wysokiej klasy etui ochronne. Gadżet ten pozwoli ci zapomnieć o bolączkach w przypadku niespodziewanego upadku telefonu. Większość producentów decyduje się na wyprodukowanie etui, które ma podwyższone ramki ekranu oraz aparatu, aby zapewnić skuteczną ochronę smartfona w każdej sytuacji. Pancerne etui to takie, które często spełniają wysokie standardy (nawet militarne), dając nam pewność, że przy upadku z dużej wysokości nasz telefon ocaleje. Zadaj sobie pytanie, czy warto korzystać z iPhone’a bez etui, naszym zdaniem lepiej stracić etui niż telefon warty nierzadko kilka tysięcy złotych.

 

Etui do iPhone'a


Szkło lub folia ochronna

Drugie akcesorium, w które jak najszybciej powinieneś się zaopatrzyć. Odpowiednio dobrana ochrona naszego ekranu wyświetlacza zapewni nam nie tylko ochronę przedniego ekranu, ale również zadba o mniejsze palcowanie podczas korzystania, a nawet zapewni nam większą swobodę i komfort, dzięki użyciu np. szkła prywatyzującego, które świetnie sprawdza się w środkach komunikacji.

Folia do iPhone'a


Ładowarka sieciowa

Trzeci element naszej układanki, bez którego nie powinniśmy zaczynać zabawy z nowym urządzeniem. Polityka Apple zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat, kierując się ekologią. Dlatego od modelu iPhone 12 nie dokładają już kostki ładującej do smartfona (swoją drogą również słuchawek). Czy jest to ekologicznie, nie będziemy się nad tym głowić i pozostawimy to waszej ocenie, niemniej jednak przysparza to kolejnego problemu, gdy musimy zaopatrzyć się w ładowarkę sieciową o mocy przynajmniej 20W. Do tego celu świetnie sprawdzi się produkt marki Crong. Jego kompaktowe rozmiary sprawdzą się zarówno w domu jak i w podróży. Dlatego nie ma co czekać, jeśli właśnie zamówiłeś nowego iPhone'a, koniecznie zaopatrz się w to akcesorium.

Ładowarka sieciowa do iPhone'a


Ładowarka samochodowa

Element może nie tak konieczny, ale na pewno warty uwagi. Dobrze wiemy, jak bardzo prądożerna jest aplikacja map od Google czy innego twórcy, która w połączeniu z np. odtwarzaniem muzyki w samochodzie potrafi rozładować nam baterię w wielokrotnie przyśpieszonym tempie. Pomocą na tą bolączkę może być szybka ładowarka samochodowa, która nadąży z ładowaniem naszego smartfona. Polecamy produkt marki Puro - Mini Fast Travel Charger, która oprócz świetnych właściwości wyróżnia się minimalistycznym wyglądem i wprost znika w miejscu naszej zapalniczki samochodowej, stając się praktycznie niewidoczna i nierzucająca się w oczy.

Ładowarka samochodowa do iPhone'a


Kable do iPhone’a

Bez względu na to, którego iPhone’a użytkujesz, jesteśmy pewni, że jeden oryginalny kabel, który otrzymałeś w zestawie, nie będzie ci wystarczał. Nie płacąc fortuny, możesz zaopatrzyć się w świetne kable wysokiej jakości, które niczym nie odbiegają od tego z pudełka. Kable Armor Link marki Crong zdają się rozwiązać ten problem. Ich wysoka jakość wykonania odporna jest na zniszczenia, a technologia szybkiego ładowania pozwoli w najszybszy możliwy sposób naładować naszego nowego iPhone’a.

Wysokiej jakości kable do iPhone


Power Bank do iPhone’a

Chyba nikt nie lubi z nas momentu, w którym wskaźnik naszej baterii w telefonie robi się czerwony, co oznacza, że naszemu smartfonowi pozostało niewiele życia. Z pomocą przychodzą różnego rodzaju power banki, w tym te z rozwiązaniem MagSafe, które dedykowane są do iPhone’a 12 w górę. Odpowiednio dobrany power bank zagwarantuje nam energię w smartfonie przez wiele dodatkowych godzin. Szczególnie polecamy power banki od Puro, które dzięki swoim małym gabarytom nie dosyć, że świetnie się prezentują, to jeszcze szybko podładują nam smartfona.

Power Bank do iPhone'a

 

Ładowarka bezprzewodowa do iPhone'a

No dobrze, prawie mamy już wszystko... ale jest jeszcze jeden gadżet, który może posłużyć nam przez lata z racji na jego uniwersalność. Mowa oczywiście tutaj o ładowarce indukcyjnej tzw. bezprzewodowej. Począwszy od iPhone'a 8 i nowszych modeli Apple wprowadziło tę technologię w życie. Z każdą generacją jest ona oczywiście ulepszana i rozwijana, obecnie w iPhonie 12 i 13 możemy znaleźć rozwiązanie magnetyczne MagSafe, które jest autorskim projektem producenta z Cupertino. Szukając ładowarki bezprzewodowej, powinniśmy kierować się przede wszystkim naszymi potrzebami. Decydując się na zakup, możemy wybrać pojedynczą ładowarkę do ładowania tylko samego smartfona czy innych urządzeń wspierających technologię bezprzewodowego ładowania np. Crong PowerSpot. Jesli jesteśmy w posiadaniu więcej niż jednego z urządzeń od Apple warto pomyśleć o ładowarce 3W1, która ma w sobie coś jeszcze. Produktem, który zasługuje na szczególną uwagę jest STM ChargeTree. To uniwersalna ładowarka do ładowania trzech urządzeń jednocześnie, takich jak smartfon, zegarek Apple Watch i słuchawki bezprzewodowe (nie tylko te od Apple), a to wszystko przy jednoczesnym zachowaniu miejsca na naszym biurku czy stoliku nocnym.

Ładowarka indukcyjna do iPhone'a, ładowarka bezprzewodowa do iPhone


Nie znalazłeś akcesoriów dla nowego iPhone'a? Zobacz więcej w naszym sklepie doApple.pl!

Polecane

dostawa
płatności online
pixel